Tell:0912.700.9256

ارایشگاه اکستنشن مو

اکستنشن مو

اکستنشن مو 

یکی دیگر از مهارتهایی که مختص آموزشگاه آرایشگری زنانه هست اکستتشن کردن مو هاست که با روش های مختلفی انجام   و آموزش داده می شود .

اکستنشن مو چهل سال است که در دنبا مد شده  و تقریباً ‌ده سالی می شود که در کشورمان نیز رواج پیدا کرده است. اگر می خواهید موهای تان را اکستنشن کنید .باید نکاتی را در نظر بگیرید و همچنین آشنایی کامل با این عمل داشته باشید. حتی می توانید رنگ این  موهای اضافی را طوری انتخاب کنید تا به عنوان مش و هایلایت میان موهای تان قرار گیرد و به زیبایی بیشتر موهایتان کمک کند.اکستنشن کردن مو چیست؟


 به زبان ساده اکستنشن مو زباد کردن طول و حجم مو با کمک گرفتن از موی طبیعی یا مصنوعی که به صورت خارجی به موها وصل می شوند است.

اکستنشن مو
مرکز و آرایشگاه اکستنشن موی کلبه آرزو

روش انجام مو روشهای مختلفی است که با توجه به پیسرفته شدن هنر آرایشی دجار تغییر و بروز شدن می باشد. ابتدا اکستنشن با چسب انجام می شد که امروزه کمتر از آن استفاده می کنند.

اکستنشن مو به روش لاینی و رینگ و لیزر از سایر روشهای متادول در این زمینه می باشد.

تکته مهمی که اینجا برایتان توصیه می کنم اگر برای اکستنشن مو به هر روشی مراجعه می کنید برای انجام بهترین اکستنشن حداقل موی شما 10 تا 15 سانت ارتفاع داشته باشد. در غیر این صورت با بهترین نوع اکستنش هم جواب لازم را نخواهید گرفت .

بهترین آرایشگاه اکستنشن مو 

بهترین آرایشگاه ، ارایشگاهی است که علاوه بر امکانات تخصصی و حرفه ای دارای نیروهای اماده به کار تخصصی در هر زمینه را داشته باشد.
امروزه آرایش و زیبایی دارای متدهای نوین و تخصصی است که روز به روز رو به رشد است. بهترین آرایشگر عروس ، بهترین آرایشگر کراتینه ، بهترین آرایشگر اکستنشن ، بهترین آرایشگر یافت مو وبهترین ناخن کار ... داشتن همه اینها در یک آرایشگاه می تواند یک آرایشگاه را در نوع خود به بهترین تبدیل کند. مطمنا آرایشگاه زنانه ای که مشتریانش دایمی هستند در نوع خود می تواند بهترین باشد. آرایشگاه اکستنشن مو کلبه آرزو هم درغرب تهران ، در راستای بهترین شدن تمام همیت خود را به کار برده است. تلاش ما رضایت شماست.

آریشگاه خوب اکستنشن مو

Tell: 0912.7009256

مرکز خدمات اکستنشن موی کلبه آرزو در غرب تهران ، با داشتن بهترین و مجرب ترین اکستنشن کاران حرفه ای مشاوره خوب و لازم را جهت زیبایی شما و موهایتان خواهند داآموزد.

آموزش اکستنشن مو  در بهترین آموزشگاه اکستنشن مو در تهران

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn