Tell:0912.700.9256

هاشور ابرو

هاشور ابرو

-هاشور ابرو چيست ؟ هاشور يك تكنيك براي پرپشت نشان دادن ابرو هاست كه در عين حال ميتوان به ابرو حالت داده و زيباتر جلوه دادو

برای برطرف کردن نقص و ترمیم ابروها خدماتی مانند تاتو از سالها قبل در سالن‌های آرایشی ارائه می‌گردید. در واقع تاتو نقاشی بر روی پوست می‌باشد که اگر به صورت طبیعی و توسط افراد خبره انجام بگیرد می توانند جایگزین مناسبی براب ابروهای نازک شما باشد.

هاشور ابرو
مرکز تخصصی هاشور ابرو

این روزها علاوه بر تاتو راهکار جدیدی برای رفع نقص ابرو انجام می‌گیرد به نام هاشور و یا همان میکروپیگمنتیشن.

هاشور و یا میکروپیگمنتیشن که متدی پیشرفته می‌باشد، فرایندی است که با کاشت رنگدانه‌ها در عمق مشخصی از لایه پوست، حداقل آسیب را به بافت وارد نموده و برای بازسازی طبیعی و جلوه بخشیدن به چهره در طولانی مدت به کار می‌رود.

هاشور که روش بهداشتی‌تر برای جایگزینی تاتو می‌باشد، بدون درد و خونریزی انجام می‌گیرد. اما در کنار تمامی مزایای این روش آنچه که همواره دارای اهمیت می‌باشد رعایت بهداشت و سپردن کار به دست افراد خبره می‌باشد.

سالن و مرکز هاشور ابرو کلبه آرزو در غرب تهران  در کنار سایر خدمات خود آماده ارائه این خدمت توسط افراد متبحر و با تجربه می‌باشد.  سلامت و ایمنی برای متخصصان هاشور ابروی کلبه آرزو در درجه اول اهمیت قرار داشته و هیچ خدمتی اگر منجر به عدم سلامت مشتری باشد انجام نمی‌گیرد.

 برای اطلاعات بیشتر در زمینه هاشور ابرو می توانید از وبلاگ هاشور ابروی کلبه آرزو به آدرس : http://brow.mihanblog.com/

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn